serum do rzęs

Piękne rzęsy a ciąża – czy stosowanie odżywki jest dobrym pomysłem?

Z pewnością dla Ciebie jako przyszłej lub świeżo upieczonej mamy nadrzędnym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Może to oznaczać wyeliminowanie niektórych pokarmów i napojów, czynności i – tak – niektórych produktów kosmetycznych. Co z twoimi rzęsami? Czy można bezpiecznie stosować odżywkę do rzęs w czasie ciąży lub karmienia piersią? Sprawdźmy!

  • Skonsultuj się z lekarzem przed nałożeniem odżywki

Twój lekarz powinien zawsze być Twoim autorytetem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w czasie ciąży i karmienia piersią. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja odżywka do rzęs jest w porządku – też możesz się do niego zwrócić.

Twój lekarz będzie znał Twoją historię medyczną i będzie mógł doradzić, które produkty powinnaś, a których nie powinnaś używać w tym czasie. Jeśli chcesz stosować odżywkę do rzęs Revitalash Advanced w czasie ciąży lub karmienia piersią, również skonsultuj się z lekarzem.

  • Przeczytaj etykietę na odżywce do rzęs

Przede wszystkim przeczytaj etykietę odżywki do rzęs i sprawdź skład, jaki zawiera odżywka do rzęs Revitalash bądź inny wybrany przez Ciebie produkt. Wiele odżywek do rzęs zawiera hormon wzrostu prostaglandynę.

Ta substancja chemiczna może:

  • przedostać się do mleka matki,
  • zostać przeniesiona na dziecko.

Z tego powodu, jeśli jesteś w ciąży, starasz się zajść w ciążę lub karmisz piersią, powinnaś unikać stosowania odżywek do rzęs, które zawierają te hormony.

Więcej informacji: https://bieszczadzkiefotosafari.pl/prawidlowe-stosowanie-zalotki-czy-wiesz-jak-osiagnac-perfekcyjny-wyglad-rzes-bez-ich-uszkodzenia/

  • Zagłęb się w temat samodzielnie

Najbezpieczniej jest wybrać odżywkę do rzęs wykonaną z całkowicie naturalnych, roślinnych składników – taką, która nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Wyszukaj odżywkę do rzęs, którą chcesz stosować i sprawdź, czy producent podaje, że Revitalash w ciąży bądź propozycja innego brandu jest w porządku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Marki odżywek do rzęs prawdopodobnie będą umieszczać te informacje na swoich stronach internetowych, na przykład na stronie z często zadawanymi pytaniami (FAQ). Jeśli nie możesz znaleźć żadnych informacji na ich stronie, to przed zastosowaniem odżywki do rzęs w ciąży lub podczas karmienia piersią skonsultuj się z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *