operacja plastyczna warszawa

Operacje plastyczne dla mężczyzn

Z usług klinik chirurgicznych nie korzystają wyłącznie kobiety. Także panowie mogą liczyć na dostęp do bardzo zróżnicowanej oferty rynkowej, w której znajduje się wiele zabiegów pozwalających na poprawę wyglądu zewnętrznego.

Realizowane są one między innymi po to, aby uporać się z różnego rodzaju defektami bądź cofnąć zmiany wywołane uszkodzeniami mechanicznymi, chorobami lub procesem starzenia. Jak się okazuje, usługi te dotyczą niemal całego ciała. Wszystkich obszarów, w których można wykonać operacje plastyczne. Warszawa to dobre miejsce dla mężczyzn, by znaleźć klinikę gwarantującą wysoką jakość usług. W wyborze tej najlepszej pomocny będzie oczywiście internet, który ułatwia zapoznawanie się z dostępną ofertą rynkową.

Jakie zabiegi plastyczne dla mężczyzn?

 

Jeszcze jakiś czas temu panowie korzystali głównie z możliwości wykonania przeszczepu włosów. Usługa ta nadal cieszy się sporą popularnością, jednak poza nią wymienić należy również inne. Jakie dokładnie? Mowa tu na przykład o korekcie nosa, która pozwala wyrównać naturalne (bądź nienaturalne) krzywizny, plastyce uszu, odmładzaniu twarzy czy też tak zwanej ginekomastii, polegającej na zmniejszeniu piersi.

Coraz większą popularnością cieszy się również modelowanie brzucha i całej sylwetki. Zabiegi te polegają na wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Co jednak istotne, nie jest to wcale metoda odchudzania. Pozwala ona uporać się z problemem, którego nie da się załatwić przez odpowiednio dobraną dietę i ćwiczenia.

Na czym najczęściej polega modelowanie? Wybór konkretnej metody jest oczywiście zależny od wywiadu lekarskiego, jednak zazwyczaj mowa jest tu o abdominoplastyce, która usuwa nie tylko nadmiar tłuszczu, ale też rozciągniętą skórę. W ten sposób poprawia się kontur ciała, a sylwetka przyjmuje naturalne kształty.

Dla mężczyzn przygotowana została również liposukcja, plastyka ramion i ud, a także lipoliza, będąca zabiegiem estetycznym, polegającym na usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej przez iniekcję.10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *