architekt wnętrz białystok

Jak przygotować mieszkanie pod sprzedaż?

Czy zdajesz sobie sprawę, że potencjalny nabywca Twojej nieruchomości jest wzrokowcem? Przeglądając oferty, skupia przecież swoją uwagę najpierw na zdjęciach, dopiero później czyta opis, a na samym końcu decyduje się na ewentualny kontakt, by obejrzeć mieszkanie. To długi proces i wiele ofert już na początku weryfikacji zostaje odrzucanych.

Chodzi generalnie o estetykę. Ładne zdjęcia jasnych, czystych i schludnych przestrzeni „sprzedają się” znacznie lepiej. Okazuje się na dodatek, że przygotowanie mieszkania pod sprzedaż nie zajmuje zbyt dużo czasu i z przyjemnością może to zrobić agent z biura sprzedaży nieruchomości albo architekt wnętrz. Białystok to przykład lokalizacji w której każdego dnia działają specjaliści nadający wnętrzom nowe życie.

Ile kosztuje zmiana wyglądu mieszkania?

Cennik jest różnorodny, ale taka usługa to średni wydatek rzędu kilkuset złotych. To się naprawdę opłaca, tym bardziej że najczęściej wystarczy dosłownie kilka godzin, by prezentowane wnętrz nabrało zupełnie innego charakteru.

Wazon ze świeżymi kwiatami, zapalone świeczki, nowoczesne grafiki na ścianach, dywan, który pasuje idealnie do stylu skandynawskiego, zmiana układu mebli w danej przestrzeni, nowe zasłony w oknach i kilka kwiatów, bardzo często tyle wystarczy, by nieruchomość stała się bardziej atrakcyjna. Dzięki temu zostanie sprzedana szybciej i drożej, a przecież właśnie o to chodzi zlecającemu usługę home staging.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *